Biz kimiz?

Institut für Bildung
“Eğitim sektöründe uzun yıllardır profesyonel çalışmaları olan merkezi Almanyada ifb-Group artık Ankarada!!!! Yeni şubemiz Ankarada Institut für Bildung kısa ifb de uzman Alman eğitmenlerle, yetkili sınav merkezlerimizde Alman kurumlarında geçerli zertifikalarla kaçırılmaz Almanca eğitimi fırsatı.”
Globalleşen dünyada dil eğitiminin hele hele Almancanın önemi gittikçe artıyor. Institut für Bildung (ifb) yıllardır  Almanya’da ve dünya çapında enternasyonel eğitim veren tecrübeli bir şirketler gurubunun Türkiye ayağının Ankara’da ilkidir. Almanca eğitimde profesyonelleşmiş kurumumuzda Akademisyen eğitimciler eşliğinde, Alman kurumlarında geçerli IFB sertifikasıyla her dil sevyesinde yüksek Almanca eğitimi veriyoruz. Dil eğitimi veren diğer kurslardan farkımız yalnızca ifb-Group Ana şirketimizin Almanya yerleşimli olmasi ve kaliteli eşsiz Alman ögretmen ekibi ile bundan sonra Ankara dada hizmet verebilir olması değil. Ifb tamamen Alman dili ve kültürünü Türkiye’ye taşımak ve bu ortamda öğrencilerimizin Ana şirketimizin yolladiği çok değerli Alman eğitmenlerimiz eşliğinde ayrıca oturmuş sağlam ifb-yönetim sistemi ve tüm bize Almanyada sunulan imkanlarla Almanca’yı yaşayarak öğrenmesini sağlamak üzerine kuruldu. Eşsiz konumuyla Ankara’nın merkezi Kızılay’da ifb ile tanışın ve bizi tanıyın. Kıymetli ve senelerin tecrübesine sahip olan eğitmenlerimizle, Alman kültürünü yansıtan sınıflarımız ve dinlenme ortamlarımızda Almanca’yı A1, A2, B1, B2, C1, C2 seviyelerinde öğrenme imkanını kaçırmayın!
Ayrıca Almanca eğitiminize siz başlayıp devam ederken mesleki diplomalarınızın denkliği ve Alman şirketleri ile mevcut sözleşmelerimize binaen irtibata geçip mülakat randevularını ayarlayacak olan Ana şirketimizin donanımlı ekibi organizasyonları ile size full destek verecektir. IFB- Almanya ekibimiz sizin yurt dışına yolunuzu açmak icin sizi bekliyor. Dünyada ve Türkiye’de Almanca eğitiminin bir numarası olan kurumumuzda, Almanca öğrenerek alacağınız desteklerle hayatınız yeniden şekillendirmeye geç kalmayın. Kontenjanlarımız eğitim kalitesini standardize etmek için sınırlı sayıdadır.